VÝROBNÍ MOŽNOSTI

Ohýbání

Významným produktem naší společnosti jsou potrubní ohyby. Dle požadavků zákazníka je možno dodávat samostatné ohyby nebo jejich sestavy s dalšími komponenty. Pro ohýbání trub používáme technologie za tepla (metodou indukčního ohřevu) i za studena. Konkrétní technologii volíme podle typu rozměrů a materiálového složení použité trubky.

Naší specializací jsou především silnostěnné indukční ohyby velkých průměrů ohýbané za tepla indukční metodou. Indukční ohýbání umožňuje výrobu přesných ohybů s nízkými tolerancemi. Díky použití číslicově řízených strojů, je možné vyrábět i vícenásobné a prostorové ohyby a tím snížit počet použitých svarů oproti přivařovaným kolenům.

Společnost MODŘANY Power má více než 40 let zkušeností s výrobou indukčních ohybů uhlíkových, legovaných a nerezových ocelí i z trubek s vnitřním plátováním. Po celou dobu věnujeme nepřetržitou pozornost inovaci používaných technologií a výrobních postupů směřujících k optimalizaci procesu ohýbání. Získané zkušenosti nám umožňují nabídnout zákazníkovi vždy optimální řešení.

V současnosti disponujeme třemi indukčními ohýbacími stroji:

- PB 1000 pro ohyby do průměru 1020 mm
- PB 850 - ohyby do 850 mm a tloušťky stěny až do 105 mm

Hodnoty, kterými je výroba ohybů limitována:

- vnější průměr trubky (D) - od 44 do 1020 mm
- maximální síla stěny (S) - 125 mm
- maximální hmotnost - 12,5 t (nosnost jeřábů)
- poloměr ohybu 200 až 5100 mm

Pro ohýbání za studena jsme vybaveni dvěma ohýbacími stroji (Herber, Maxim) pro průměry trubek 14 - 70 mm a tloušťky stěn 2 - 8 mm a poloměry ohybů 30 až 300 mm.

Výše uvedené parametry ohýbání jsou orientační. Vyrobitelnost ohybu je vždy definována kombinací více parametrů, jako jsou průměr, tloušťka stěny, rádius atd. Kombinace mezních hodnot obvykle není možná!

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.