O SPOLEČNOSTI

Detail fotografieDetail fotografieDetail fotografieDetail fotografie

MODŘANY Power, a. s.

Společnost MODŘANY Power, a.s. je v současnosti nejvýznamnějším českým výrobcem a dodavatelem potrubních systémů pro energetiku. Za více než sto let své existence disponuje společnost bohatými zkušenostmi mnoha generací dělníků a techniků, kteří se podíleli na vývoji, projektování, výrobě a montáži potrubních systémů a armatur do elektráren ve více než 40 zemích celého světa.

Naší specializací jsou především dodávky potrubních systémů, potrubních dílů a armatur pro vysoké teploty a tlaky a pro primární okruhy jaderných elektráren. Kromě energetiky dodáváme potrubí a potrubní díly i pro plynárenství, petrochemii, či stavebnictví. Většinu činností zajišťujeme sami nebo prostřednictvím našich dceřiných společností. Disponujeme rozvětvenou sítí poboček a stálých i dočasných montážních pracovišť nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v dalších zemích Evropy.

V oblasti energetiky jsou kladeny přísné nároky na kvalitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí. Proto této oblasti věnujeme zvýšenou pozornost. Máme zaveden certifikovaný integrovaný systém řízení a disponujeme příslušnými oprávněními, potřebnými pro dodávky do energetiky v souladu s normami ČSN, EN, ASME, GOST, KTA.

Fakta

Počet zaměstnanců:
167
Výrobní kapacita:
300 t / měsíc ; 120 000 hod/rok

Maximální rozměr výrobku:
Ø 2,5 m x 15 m

Maximální hmotnost výrobku:
12,5 t

Výrobní plocha:
12.100 m2

Skladovací plocha:
6.700 m2

Aktuální projekty

MODŘANY Power vyrobili ST směšovače parovodů pro elektrárnu Chvaletice

22.8.2017

MODŘANY Power vyrobili ST směšovače parovodů pro elektrárnu ChvaleticeMODŘANY Power vyrobili ST směšovače parovodů pro elektrárnu Chvaletice

Dne 22 srpna 2017 společnost MODŘANY Power dokončila výrobu a dodala dvě sady středotlakých směšovačů parovodů pro elektrárnu Chvaletice. Oba směšovače budou vyměněny během obnovy 1. a 2. bloku elektrárny, která je plánována na rok 2020. Vyměněny budou směšovače, dodané rovněž naší společnosti ještě pod hlavičkou SIGMA MODŘANY při výstavbě bloků elektrárny v 70. letech.
Dodávka byla uskutečněna pro společnost Sev.en EC (do srpna 2015 Severní energetická a.s.), která v roce 2013 koupila akcie elektrárny Chvaletice od skupiny ČEZ. Celkový instalovaný výkon elektrárny je 820 MW a tvoří ho čtyři 205MW bloky.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.