O SPOLEČNOSTI

Detail fotografieDetail fotografieDetail fotografieDetail fotografie

MODŘANY Power, a. s.

Společnost MODŘANY Power, a.s. je v současnosti nejvýznamnějším českým výrobcem a dodavatelem potrubních systémů pro energetiku. Za více než sto let své existence disponuje společnost bohatými zkušenostmi mnoha generací dělníků a techniků, kteří se podíleli na vývoji, projektování, výrobě a montáži potrubních systémů a armatur do elektráren ve více než 40 zemích celého světa.

Naší specializací jsou především dodávky potrubních systémů, potrubních dílů a armatur pro vysoké teploty a tlaky a pro primární okruhy jaderných elektráren. Kromě energetiky dodáváme potrubí a potrubní díly i pro plynárenství, petrochemii, či stavebnictví. Většinu činností zajišťujeme sami nebo prostřednictvím našich dceřiných společností. Disponujeme rozvětvenou sítí poboček a stálých i dočasných montážních pracovišť nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v dalších zemích Evropy.

V oblasti energetiky jsou kladeny přísné nároky na kvalitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí. Proto této oblasti věnujeme zvýšenou pozornost. Máme zaveden certifikovaný integrovaný systém řízení a disponujeme příslušnými oprávněními, potřebnými pro dodávky do energetiky v souladu s normami ČSN, EN, ASME, GOST, KTA.

Fakta

Počet zaměstnanců:
167
Výrobní kapacita:
300 t / měsíc ; 120 000 hod/rok

Maximální rozměr výrobku:
Ø 2,5 m x 15 m

Maximální hmotnost výrobku:
12,5 t

Výrobní plocha:
12.100 m2

Skladovací plocha:
6.700 m2

Aktuální projekty

MODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny Chvaletice

19.6.2017

MODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny ChvaleticeMODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny ChvaleticeMODŘANY Power dokončili realizaci kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny Chvaletice

Dne 19.06.2017 společnost MODŘANY Power dokončili realizaci několika zakázek týkajících se kontrol, seřízení a oprav uložení potrubních tras na 3. a 4. bloku elektrárny Chvaletice. Realizace se prováděly v průběhu ledna – června 2017.

Akce navazuje na předchozí činnosti z roku 2016, kdy MODŘANY Power prováděli revizi potrubních tras v rámci projektu Obnova 2 bloků elektrárny Chvaletice.

Zákazníkem pro MODŘANY Power byla společnost STAMPA Ostrava, konečným zákazníkem pak vlastník a provozovatel chvaletické elektrárny společnost Sev.en EC.

V průběhu realizaci bylo provedeno:
• Kontrola a seřizování, opravy a úpravy uložení potrubí a jejích pomocných ocelových konstrukcí a také nastavení spádů potrubí. (Celkem bylo zkontrolováno kolem 1000 potrubních tras/větví.)
• Návrh, výroba a dodávka dílců pro zesílení ocelových konstrukcí
• Výroba a dodávka kompletních uložení potrubí přehřáté, přihřáté a vratné páry a také převáděcího potrubí.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.