Spolupráce se Siemens Industrial Turbomachinery

13.12.2011

Prvořadým úkolem naší společnosti je v současnosti hledání nových trhů a rozšiřování obchodních příležitostí o nová teritoria.

Po této stránce pro nás má velký význam úspěšně se rozvíjející spolupráce s dodavatelem průmyslových parních turbín, společností Siemens Industrial Turbomachinery. K turbínám, které vyváží tento výrobce do celého světa, jsme byli pro některé projekty vybráni jako dodavatel potrubí typu ON SKID i OFF SKID.

Za uplynulý rok se můžeme pochlubit dodávkami do litevské Klaipedy, chorvatské Rijeky nebo pro čínskou společnost Kaidi Wuhan. Podařilo se nám realizovat i naše první dodávky na severoamerický kontinent, naše potrubí bylo dodáno na kanadskou elektrárnu Cariboo a na elektrárnu v Piedmontu ve Spojených státech amerických.

Pro dodávky na výše uvedené trhy je třeba splňovat náročná kriteria zahrnující například i certifikaci dle ASME, splnění termínů i kvality je velmi přísně posuzováno. Jsme rádi, že se nám podařilo v uvedených případech uspět jak v nabídkovém řízení, tak při realizaci dodávek a doufáme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

Člen skupiny

CTYGROUP

Cze | Eng | Rus


Všechna práva vyhrazena: MODŘANY Power, a.s.
Webové stránky: NETservis s.r.o.